Počas víkendu 25. – 26. 8. sa konalo naozaj mnoho akcií, ktorých zámerom bolo rozlúčiť sa s letom. My sme si vybrali EKG sólo na bratislavskom Wakelake. Pri predstave 12 hodinového setu od najlepšieho slovenského DJa, ktorý sa rozhodol hrať priamo v dave, obohateného o live show v podaní Bongomana Elizza sme nemohli odolať.

© Martin Németh

Už počas dňa začali prípravy na večerný program. O šiestej začal DJ EKG pomaličky hrať a o ôsmej sa areál pre verejnosť uzatváral. Boli sme veľmi milo prekvapení ako efektne organizátori zvýšili kapacitu miesta, zriadili dva vstupy a pridali bar navyše. Aj keď ľudí pribúdalo každou chvíľou, bary fungovali pomerne rýchlo a netvorili sa dlhé rady.

© #photobychrzi

Ľudia tancovali úplne všade. Pred DJom, za ním, na baroch..  Mirko sa počas setu fotil s ľuďmi, podávali si ruky, chválili ho a ďakovali. Bolo vidno, že akciu vytvoril srdcom pre ľudí a tí sa mu zato odmenili podporou, akú sme doteraz nikdy nezažili.

© Martin Németh

Stretávali sme ľudí naozaj z celého Slovenska a dokonca ich bolo dosť aj z Čiech. Chvíľu po polnoci nás prekvapil dlhý a naozaj veľkolepý ohňostroj, z ktorého sme mali zimomriavky a mnohým vyšla slza od dojatia.

© #photobychrzi

My sme to síce do šiestej nevydržali ale ohlasy ľudí, ktorí si vychutnali aj východ slnka na Wakelake, boli neskutočné.

© #photobychrzi

U nás má Mirko obrovský obdiv zato, že to dokázal odohrať, že dokázal vypredať Wakelake do posledného miesta, pokoriť tak rekord návštevnosti a spojiť obrovské množstvo ľudí na jednom magickom mieste.

© #photobychrzi

Obrovská poklona a poďakovanie patrí tiež celému tímu ľudí z Wakelake, bez ktorých by to samozrejme nešlo.

My tam o rok budeme znova, tak sa pridaj na udalosť aj ty, aby ti nič neušlo.

© #photobychrzi

***
Autorka blogu: misickag

SHARE