Ako si už asi mnoho z nás stihlo všimnúť, nejaký čas beží tour s premiérou nového česko – slovenského snowboardového filmu s názvom NEVER TOO LATE movie. NEVER TOO LATE movie je väčší snowboardový filmový projekt, ktorý natočili počas tohtoročnej zimy ľudia z Freeride.cz spolu s Inmove films a poprednými českými a slovenskými jazdcami. Súčasťou filmu sa stali aj „obyčajní“ ľudia a fanúšikovia snowboardingu, a to prostredníctvom crowdfundingovej kampane, kde organizátori požiadali o priamu finančnú podporu.

Ako sa hovorí, keď sleduješ zaujímavých ľudí, dozvieš sa a dostaneš sa na zaujímavé miesta. Takto to bolo aj v našom prípade. Zoltán Strcuľa už dlhšie vyhadzoval na Instagram príspevky, ktoré v sebe obsahovali názov NEVER TOO LATE movie. Určite mu daj follow, ak ťa zaujímajú príspevky ohľadom snowboardingu a sľubujeme, že nabudúce budeš o takejto akcii vedieť medzi prvými.

© @zoltanstrcula (Instagram)

Po nejakej dobe ozrejmovania, čo vlastne NEVER TOO LATE movie znamená, začala šnúra premiér tohto filmu. Každá premiéra bola niečím výnimočná, no hlavne každá mala nezabudnuteľnú atmosféru a afterparty do rána s celou crew.

© Freeride.cz

Po týchto príspevkoch sme si povedali, že na bratislavskej premiére, ktorá sa konala 23. 11. v Luna bare hotela Kyjev, a zároveň bola záverečnou party Adrenalin Film Festivalu nesmieme chýbať! Niečo krátko po ôsmej hodine sa bar otvoril a ľudia sa postupne dostavali dovnútra.

© Filip Bencek

Od ôsmej nás čakala výstava fotiek z natáčania, merch a atmosféru dotvárala pohodová hudba. O pol jedenástej, po krátkom príhovore chalanov z crew, nasledoval samotný film.

© Filip Bencek

Ľudia pískali a tlieskali počas celého filmu a nám sa v niektorých momentoch až zastavil dych. Po filme, ktorý niekoľko násobne prekročil naše očakávania začala afterparty v podaní pánov Beyuz, Bobsan a Bass(T)Art.

© Filip Bencek

Boli sme milo prekvapení koľko pozitívnych a priateľských ľudí s nadšením pre zimné športy sa v ten večer stretlo na jednom mieste. Aj keď to cestovanie z východu Slovenska bolo pre nás náročné a nasledujúci deň sme sa museli vrátiť do Košíc, neľutujeme ani sekundu a naozaj to stálo zato!

© Filip Bencek

Chalanov čakajú premiéri ešte v JablunkovePardubiciach. Ak máš možnosť, tak sa jednoznačne choď zabaviť a podporiť ich. Dúfame, že sa čoskoro v našich končinách uskutoční podobný event a my si budeme môcť tuto úžasnú atmosféru v kruhu skvelých ľudí opäť vychutnať. Na záver by sme chceli poďakovať celému tímu ľudí z NEVER TOO LATE movie a držíme palce do budúcna, lebo je za nimi vidieť odvedený kus skvelej práce.

***
Autorka blogu: misickag

SHARE