O nás

GoTime.sk je unikátny online portál, ktorý mapuje zaujímavé podujatia na Slovensku z oblasti hudby, divadla, festivalov, filmu a športu. Súčasťou sú aj rozhovory s umelcami či rôzne zábavné momenty zo zákulisia.

OD FANÚŠIKOV PRE FANÚŠIKOV

Cieľom je predstaviť podujatia pohľadom „bežných“ návštevníkov a pomôcť ostatným fanúšikom sa zorientovať v širokej ponuke.

Autormi blogov sú samotní návštevníci, ktorí sa radi a často zúčastňujú kultúrnych či športových podujatí – teda nadšenci. Prinášajú vám svoj autentický a subjektívny pohľad na podujatia vo forme recenzií, reportáží, fotoreportáží, rozhovorov a videí.

Naši blogeri pochádzajú z celého Slovenska a zastúpené sú skoro všetky vekové kategórie. Radi by sme spoločne s vami vytvorili komunitu ľudí, ktorá bude spoločne zdieľať svoje zážitky a stojí na hodnotách slobody, autenticity a nadšenia.

Blogy sú doplnené redakčnými článkami, tlačovými správami a partnerskými informáciami tak, aby vám neuniklo nič podstatné zo sveta hudby, umenia a športu. Výstupy prinášame v skoro dennej periodicite.

Chcete s nami spolupracovať? Neváhajte sa nám ozvať, radi sa s Vami stretneme – gotime@gotime.sk

Vydavateľstvo:
goticket sk, s.r.o.
Prievozská 4B
821 09  Bratislava

ISSN 2585-8033

Tím GoTime.sk