Po dlhšej pauze by sme vás radi znovu pozvali do Košíc. Tento piatok 9.2. má v košickom Boba Bare svoju premiéru nová tanečná party s názvom STRANGERS na ktorej sa ukážu DJi Marko Mazág a Mike Saxi. Myslím si, že chalanov netreba veľmi predstavovať, ale v skratke…

Marko Mazág je jeden z najväčších mladých DJských talentov na Slovensku, ktorý je čoraz obľúbenejším a získava si publikum vo viacerých slovenských kluboch. Dôraz kladie na správny výber skladieb, aby spravil každú akciu pre publikum jedinečnú. Počas jeho kariéry už supportoval popredné mená ako napríklad Kryder, DOD, Corey James, Kontrafakt, Dara Rolins a mnoho ďalších.

Mike Saxi je známy slovenský DJ pochádzajúci z Košíc, ktorý svoju kariéru začal už v štrnástich rokoch. Pravidelne ho počuť z étera Európy 2 na tanečnej show Dance Exxtravaganza a v mnohých kluboch po celom Slovensku. Stretnúť ho tiež môžete v lete, kedy pravidelne hráva funky hudbu v kaviarni Casablanca na hlavnej ulici v Košiciach alebo na rôznych letných festivaloch. Mike Saxi sa vďaka akcii STRANGERS vracia po dlhšom čase do košického clubu, v ktorom pôsobil pravidelne niekoľko rokov.

Chalani si pre nás pripravili s novým konceptom aj posilnený stage, nové svetlá, efekty a silnejší zvuk. Spojenie týchto dvoch mien evokuje zaručenie kvalitnej house music a silných groove beatoch po celú noc. Myslím si, že slov už stačilo, príď sa na vlastné oči presvedčiť, čo nám prinesie nová party a uvidíš že neodídeš sklamaný.

***
Autorka článku: misickag

SHARE