Po dlhšej prestávke by sme ťa chceli pozvať opäť do Košíc. Ako každý september chystá Marko Mazág narodeninovú oslavu, na ktorej chce aj teba! Tento rok sa ju rozhodol uskutočniť vo svojom rezidentnom Boba Bare v Košiciach.

Marko Mazág je jeden z najväčších mladých DJských talentov na Slovensku, ktorý je čoraz obľúbenejším a získava si publikum vo viacerých slovenských kluboch. Dôraz kladie na správny výber skladieb, aby spravil každú akciu pre publikum jedinečnú. Marko svoj talent dokazuje aj tým, že je aktuálne jeden z najvyťaženejších DJov na Slovensku a vidieť ho môžete pravidelne vo viacerých podnikoch na východe. Za zmienku určite stojí aj jeho hranie na českom festivale Macháč, kde si ho vybrali v konkurencii cez dj contest.

Markove pozvanie prijali aj ďalšie DJské a producentské talenty. Tento rok to sú Dlugosh, Dinelo, DJ Just DaveMaroš Moravčík, ktorých si poďme teraz predstaviť.

Dlugosh je mladý a talentovaný slovenský producent, ktorého tracky už teraz podporujú mená ako Ummet Ozcan, Sick Individuals, Cedric Gervais, HIIO a mnoho ďalších. Po jeho sete zo SunDance festivalu sa už teraz nemôžeme dočkať, čo si pre nás prichystá tentokrát.

Ďalším talentovaným DJom a producentom je Dinelo. Dinelo už od svojich 14 rokov začal s produkovaným remixov a vlastných trackov, k čomu ho viedla aj hra na piano. Za zmienku určite stojí jeho track Rock ´n Roll spolu s Dlugoshom, ktorý vyšiel na labeli Groove Cartel a jeho dve najnovšie novinky Never Be Young s nádherným klipom a This Could Be True, ktoré hráva pravidelne Europa 2.

Ďalší z vyššie uvedených je mladý DJ Just Dave. Just Dave síce na scéne nepôsobí dlho, ale už teraz je rezidentným DJom nového Encore Clubu v Prešove, Happy Endu v Jasnej a Humna v Tatranskej Lomnici. Dávid si postupne získava čoraz viac mladých ľudí, ktorí navštevujú jeho show.

Line up zakončuje Maroš Moravčík, ktorý je jeden z talentov projektu DJ Camp zameraným na mladých a začínajúcich DJov.

Veríme tomu, že aj tento rok sa chlapci spolu postarajú o skvelú zábavu a energizujúcu atmosféru doplní aj posilnený stage a Co2 delá. Čaká nás party, akú Boba už dlho nezažila.

Marko nás už neraz v Bobe poriadne vybláznil, tak teraz je čas aby sme sa mu zato poďakovali a vytvorili atmosféru, na akú bude aj dlho po oslave spomínať. Vezmi kamarátov, kamarátky a poďte to osláviť spolu s nami. Aby ti nič neušlo, prihlás sa na udalosť! My sa už nevieme dočkať.

***
Autorka blogu: misickag

SHARE