Kto sme?

GoTime.sk je unikátny online portál, ktorý mapuje zaujímavé podujatia na Slovensku z oblasti hudby, divadla, festivalov a filmu. Súčasťou sú aj rozhovory s umelcami či rôzne zábavné momenty zo zákulisia.

Koho hľadáme?

Mal by si byť zvedavý a spoločenský človek, ktorý rád komunikuje s ľuďmi a má nos na atraktívne témy. Mal by si hovoriť po anglicky a byť schopný preložiť obsah zo zahraničných webov. Nemal by si sa báť položiť otázku známemu hercovi či vyspovedať speváka pred jeho turné. Ak Ti nebude cudzia slovenská gramatika a štylistika, si na najlepšej ceste stať sa členom GoTime tímu.

Čo ponúkame?

Budeš spolutvorcom originálneho obsahu a pomôžeš tak vytvoriť DNA vznikajúceho portálu. Nadobudneš žurnalistické zručnosti, ktoré môžeš využiť prakticky kdekoľvek – napísať článok, vyhľadať tému, viesť rozhovor či spraviť dobrú fotografiu. Vieme Ťa dostať na zaujímavé spoločenské podujatia, ale aj na miesta, kam by si sa bežne nedostal – na predpremiéru filmu, vypredaný koncert či skúšku Tvojej obľúbenej kapely. Ak budeš šikovný/á, môžeme začať uvažovať o honorovanej spolupráci.

Neponúkame brigádu, ale job, pre ktorý sa nadchneš. Chceme celého človeka, ktorý bude na GoTime myslieť denne a s ktorým sa spriatelíme. Ak si študent alebo máš aj iné aktivity, skúsime to spoločne vymyslieť tak, aby sa všetko zvládlo. Ak máš pocit, že by nám to mohlo fungovať, ozvi sa nám tu: gotime@gotime.sk

SHARE