Pomaly, ale isto sa nám blíži koniec leta 2017. To so sebou prináša mnoho rozlúčkových party s letom a jednu z nich má aj DJ EKG. DJa EKG si myslím, že vám predstavovať nemusíme. Už po tretíkrát nám Mirko EKG prinesie jedinečnú party ktorá sa postupne už stáva tradíciou.

Je to jeho najdlhší set v roku, ktorý trvá neuveriteľných 12 hodín. Začína západom slnka o šiestej hodine večer a končí jeho východom o šiestej hodine rannej. Z vlastnej skúsenosti vám môžem povedať, že je to naozaj neskutočný zážitok. Set je jedinečný, plný hudobného príbehu a to chytí za srdce nie jedného návštevníka. Keď k tomu pridáme západ a východ slnka a pomyslenie nato, že leto s dobou festivalov sa končí, mňa osobne to vždy veľmi dojme.

Táto akcia sa koná už po tretíkrát na bratislavskom Wakelake. Záujem o túto akciu prekvapil ako organizátorov, tak aj nás. Prvá vlna sa v predpredaji vypredala do neuveriteľných 10 minút, druhá a tretia boli tak isto preč behom niekoľkých minút. Ak svoj lístok ešte nemáš a máš záujemm tak aktuálne beží už štvrtá vlna predpredaja. Nejaké lístky budú aj na mieste, ale nespoliehali by sme sa na to, že ich na mieste stihneš kúpiť pred ich vypredaním.

My sa na túto rozlúčku s letom už nevieme dočkať a prostredníctvom tohto blogu, by sme sem radi pozvali aj teba. Budeme radi ak sa tam stretne komunita skvelých partypeople z celého Slovenska a spoločne sa tak rozlúčime s letom. Klikni si na FB event, do ktorého budú postupne pribúdať všetky informácie.

***

Autorka blogu: misickag

SHARE