Festival Uprising predstavuje hlavnú hviezdu a termín svojej zimnej klubovej edície. V sobotu 2. decembra sa v bratislavskom Ateliéri Babylon uskutoční už ôsmy ročník Uprising Winter Edition. Pozvanie tentokrát prijali obľúbené hip-hop ikony Looptroop Rockers, ktorí tento rok oslavujú 25 rokov svojej existencie. Pripravte sa na prierez toho najlepšieho z ich obsiahlej tvorby.

Legendárna švédska zostava sa s klubovým koncertom na Slovensku naposledy ukázala pred neuveriteľnými vyše dvanástimi rokmi. Je priam obdivuhodné, že má táto charizmatická a obľúbená partička za sebou už viac ako 25 rokov v hudobnom priemysle. Pri tejto príležitosti už od apríla pravidelne vydávajú 25 nových singlov v priebehu 25 týždňov a oslavy zavŕšia veľkou tour so zástavkou aj na Slovensku. Ako jedna z mála európskych hip-hopových formácií sa Looptroop presadili aj v Amerike a ich duchaplné a chytľavé piesne si spieva niekoľko generácií ich priaznivcov všade kam zavítajú. Kultová legenda, na ktorej vyrastal nejeden fanúšik hip-hopu a reggae prinesie na zimný Uprising show, kde sa stretnú ich najväčšie staré hity s novými a spoločne sa môžeme tešiť na to najlepšie z albumov ako Threesicksteez, The Struggle Continues, Fort Europa, Modern Day City Symphony, Good Things, Professional Dreamers či Naked Swedes.

Vypočujte si Looptroop Rockers – Professional Dreamers:

Ôsmy ročník Uprising Winter Edition, čiže klubovej zimnej verzie festivalu Uprising, sa uskutoční v sobotu 2. decembra 2017 v Bratislave. Okrem práve ohlásených Looptroop Rockers sa môžete tešiť aj na ďalšie zvučné mená, ktoré budú postupne pribúdať do programu. Prvých 300 lístkov kúpite v sieti Ticketportal za €17, po vypredaní pôjde cena vstupenky na €20. Všetky informácie nájdete na facebooku a na domovskej stránke festivalu.

Informácie redakcii GoTime.sk poskytol Booking manager Sveťo Moravčík / Kulturise

SHARE