V piatok 5. mája sa toho v Košiciach udialo mnoho. Vystúpila tu speváčka Sima, legendárny Kmeťoband, Dalyb z haha crew, Scena FM tu mali zastávku tour a svoju party mali aj Mike Saxi a Bongoman Elizz v Noise aréne, kam sme sa rozhodli ísť. Na úvod som sa vám ich rozhodla predstaviť.

Autor: Krbaťa Photo

Mike Saxi je známy slovenský DJ pochádzajúci z Košíc, ktorý svoju kariéru začal už v štrnástich rokoch. Pravidelne hráva v kluboch ako sú Enjoy club v Žiline, Encore the club v Prešove, Reset night club vo Vranove nad Topľou a v mnoho ďalších po celom Slovensku. Stretnúť ho tiež môžete v lete, kde pravidelne hráva funky hudbu v kaviarni Casablanca na hlavnej ulici v Košiciach alebo na festivaloch, ktoré sa každoročne konajú na Zemplínskej Šírave.

Bongoman Elizz je slovenský bubeník a perkusionista ktorý svojou show a talentom dvíha úroveň živého vystúpenia na najvyšší level. Jeho energetické vystupovanie pozitívne vplýva na publikum a je skvelé oživenie každej akcie. Pravidelne je hosťom klubových akcií po celom Slovensku, rôznych festivaloch alebo letných terás kaviarní. Keď aktuálne nehrá, tak sa venuje tvorbe coverov na rôzne slovenské ale i svetové skladby, ktoré sú veľmi obľúbené.

Späť k akcii. Klub sa otvoril o 22. hodine a ľudia začali postupne prichádzať. Všetko už bolo pripravené a nás ohúril nový stage, ktorý bol špeciálne pripravený pre túto akciu. Chvíľu po našom príchode začal hrať DJ Robin, ktorý chlapcov supportoval. Ľudia sa rozprávali na baroch, začínali tancovať a krátko po jednej hodine ráno vystúpil Mike Saxi spoločne s Bongomanom Elizzom a krásnymi mladými tanečnicami.

Autor: Krbaťa Photo

Ako sme už u Bongiho zvyknutí, znova prišiel s veľkou, farebnou a svietiacou indiánskou čelenkou. Čo nás ale prekvapilo bolo nahradenie niektorých nástrojov za modrý sud na vodu či hasiaci prístroj. Zábava trvala až do rána, chlapci boli skvelo hudobne zladení a my sme znova odchádzali spokojní a pozitívne naladení, začo im samozrejme ďakujeme.

Autor: Krbaťa Photo

Autorka blogu: misickag

SHARE